yerli ve ithal kömürde öncü

26 Yıllık tecrübesi ve birikimi ile Her zaman Yanınızda

Bir sorunuz mu var? Bize Ulaşabilirsiniz -Bizi arayın veya mesaj gönderin.

Bilgi Al

Hakkımızda

Soma Yılsan Kömür kuruluşu 1996 yılından beri kömür ithalatı dahil olmakla beraber Soma ve İzmir bölgelerindeki tesislerimizden siz müşterilerimize, öncelikle kaliteli hizmeti sunmak adına birinci sınıf Fabrika Kömürü, Kalori Bazlı Kömür, Soma Linyit Kömürü, İthal ve tüm yerli kömür ihtiyaçlarınızı kendimize ait lojistik sevkiyat araçlarımız ile zamanında teslimatını yapmaktayız.

Yılsan Kömürcülük olarak Soma’da kendi sektöründe her daim kaliteyi ve müşteri memnuniyetini amaç ve ilke edinerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmayı en uygun fiyatlara sunmayı garanti etmekteyiz. 26 yıllık bir tecrübe ve profesyonel personeli ile 7/24 kesintisiz hizmetimizde öncelik hedefimizin müşteri memnuniyeti olduğu yolda yürümekteyiz.

soma kömür

Yüksek Kalorili Sanayi Kömürü

Yılsan Kömür Ofisi 26 yılı aşkın tecrübe ve birikimi ile sanayicimizin kömür tedarik süreçlerini yönetmenin gururunu taşımaktadır.

TÜM ÜRÜNLER

Yerli enerjimizi Yerli sermaye ile Sizlere Sunuyoruz

Yılsan Kömür Ofisi 26 yılı aşkın tecrübe ve birikimi ile sanayicimizin kömür tedarik süreçlerini yönetmenin gururunu taşımaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..

Yılsan Kömür Ofisinin profesyonel ekibi sorularınıza cevap vermek için bekliyor.